Team

Ten dienste van onze kleuters en leerlingen tijdens het schooljaar 2017-2018

schepen van onderwijs                            Maarten Mast

schoolhoofd                                              Luc Willocx

zorgcoördinator                           Frans Lamberechts(K) en Hans Gauchez(L)

beleidsondersteuning                               Nancy De Sutter

ICT-coördinator                     Kristof De Valck

administratieve hulp                                 Erna De Proft en Rita De Winde

onderwijzend personeel kleuterafdeling

1ste kleuterklas A (peuters)                        Nancy De Sutter en Jana Saerens

1ste kleuterklas B                                       Katelijn De Gendt en Maggy Van Den Broeck

1ste kleuterklas C                                       Griet Geeroms en Chris Lybaert

2de kleuterklas A                                        Helga Stuckens

2de kleuterklas B                                        Anny Meskens

3de kleuterklas A                                        Kato Lannoo

3de kleuterklas B                                        Carla Lavers

Zorgleerkrachten                                           Chris Lybaert, Maggy Van Den Broeck            

                                                                      Rakhee Vanderstraeten en Frans Lamberechts

lichamelijke opv. (bewegingsopv.)                 Dirk De Donder en Rakhee Vanderstraeten

kinderverzorgster                                          Lisette Willocx

onderwijzend personeel lagere afdeling

1ste leerjaar A                                            Ria Van Lombergen en Frans Lamberechts

1ste leerjaar B                                            Hilde Van Weyenberg

2de leerjaar A                                             Liliane begijn en Ayla Cochez

2de leerjaar B                                             Ann Segers

3de leerjaar A                                             Andy Bockstaele

3de leerjaar B                                             Goedele Vercauteren

4de leerjaar A                                             Katrien De Block en Maggy Van Den Broeck

4de leerjaar B                                             Maggie De Smedt

5deleerjaar A                                             Josine Boogemans en Ayla Cochez

5de leerjaar B                                             Caroline Herrebout

6de leerjaar A                                             Shana Wijns

6de leerjaar B                                             Kurt Willems

zorgleerkracht                                             Michèle Crick, Ayla Cochez en Hans Gauchez

rooms-katholieke godsdienst                      Veronique Pecceu

protestantse godsdienst                              David De Wit

islamitische godsdienst                               Naziha El Yazidi

Orthodoxe godsdienst                                 Nicolas Dura

niet-confessionele zedenleer                       Mariëlle Scheers

lichamelijke opvoeding                                Dirk De Donder

toezichthoudend en onderhoudspersoneel

 

toezichters                                                    Katrien Cleymans, Diane De Raedt, Inge Meskens

                                                                  Heidi Vandenbroeck, Mireille Lambert en Carla Casteels

                                                                                                 

schoolraad

 

delegatie personeel                                                 Michèle Crick

                                                                               Griet Geeroms

                                                                               Hilde Van Weyenberg

 

delegatie ouders                                                     Esma Petriti

                                                                               Elfi De Boos

                                                                               Eveline De Ridder

                                                                              

delegatie lokale gemeenschap                                 Eva Emmerechts                                                     Ben Verhaevert

                                                                               Louis De Boeck

 

 

secretaris                                                                Erna De Proft